Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Lilieci

7.348 de clădiri în Lilieci. 11 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
21
1946–1960
52
1961–1970
98
1971–1980
45
1981–1990
35
1991–2000
198
2001–2010
212
2011 și după
1.256
LilieciBacău
Clădiri
7.348
Cu adresă
2.803
Cu anul înregistrat
1.922 · 26 %
Înainte de 1978
11 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.184 · 43 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
12
Suprafață construită, total (m²)
752.515
Firme înregistrate
29
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.036
2 niveluri
1.009
3 niveluri
127
4 niveluri
11
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
34

Când au fost construite. 1.922 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
21
1946–1960
52
1961–1970
98
1971–1980
45
1981–1990
35
1991–2000
198
2001–2010
212
2011 și după
1.256

Câte etaje au. 3.184 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.036
2 niveluri
1.009
3 niveluri
127
4 niveluri
11
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Lilieci. Străzile din Lilieci pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 34 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
34
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
752.515

11 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.922 · 26 %
Înainte de 1978
11 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.