Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Limanu

7.143 de clădiri în Limanu. 25 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
8
1920–1945
43
1946–1960
108
1961–1970
99
1971–1980
46
1981–1990
47
1991–2000
158
2001–2010
215
2011 și după
478
LimanuConstanța
Clădiri
7.143
Cu adresă
3.903
Cu anul înregistrat
1.202 · 17 %
Înainte de 1978
25 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.378 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
22
Suprafață construită, total (m²)
706.480
Firme înregistrate
128
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.717
2 niveluri
534
3 niveluri
105
4 niveluri
17
5 niveluri
5
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
32

Când au fost construite. 1.202 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
8
1920–1945
43
1946–1960
108
1961–1970
99
1971–1980
46
1981–1990
47
1991–2000
158
2001–2010
215
2011 și după
478

Câte etaje au. 2.378 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.717
2 niveluri
534
3 niveluri
105
4 niveluri
17
5 niveluri
5
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Limanu. Străzile din Limanu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 32 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
32
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
706.480

25 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.202 · 17 %
Înainte de 1978
25 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.