Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Lugoj

10.321 de clădiri în Lugoj. 22 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
45
1920–1945
51
1946–1960
70
1961–1970
100
1971–1980
147
1981–1990
37
1991–2000
147
2001–2010
67
2011 și după
739
LugojTimiș
Clădiri
10.321
Cu adresă
5.843
Cu anul înregistrat
1.403 · 14 %
Înainte de 1978
22 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.324 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
110
Suprafață construită, total (m²)
2.350.733
Firme înregistrate
977
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.104
2 niveluri
896
3 niveluri
214
4 niveluri
62
5 niveluri
37
6 niveluri
9
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
19

Când au fost construite. 1.403 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
45
1920–1945
51
1946–1960
70
1961–1970
100
1971–1980
147
1981–1990
37
1991–2000
147
2001–2010
67
2011 și după
739

Câte etaje au. 3.324 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.104
2 niveluri
896
3 niveluri
214
4 niveluri
62
5 niveluri
37
6 niveluri
9
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Lugoj. Străzile din Lugoj pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 19 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
19
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.350.733

22 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.403 · 14 %
Înainte de 1978
22 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.