Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Lunca Cetățuii

10.599 de clădiri în Lunca Cetățuii. 14 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
12
1920–1945
42
1946–1960
135
1961–1970
134
1971–1980
75
1981–1990
59
1991–2000
135
2001–2010
128
2011 și după
1.950
Lunca CetățuiiIași
Clădiri
10.599
Cu adresă
4.651
Cu anul înregistrat
2.670 · 25 %
Înainte de 1978
14 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.925 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
104
Suprafață construită, total (m²)
948.269
Firme înregistrate
342
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.563
2 niveluri
996
3 niveluri
262
4 niveluri
64
5 niveluri
21
6 niveluri
7
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
12
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
74

Când au fost construite. 2.670 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
12
1920–1945
42
1946–1960
135
1961–1970
134
1971–1980
75
1981–1990
59
1991–2000
135
2001–2010
128
2011 și după
1.950

Câte etaje au. 2.925 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.563
2 niveluri
996
3 niveluri
262
4 niveluri
64
5 niveluri
21
6 niveluri
7
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
12

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Lunca Cetățuii. Străzile din Lunca Cetățuii pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 74 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
74
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
948.269

14 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.670 · 25 %
Înainte de 1978
14 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.