Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Mălini

7.881 de clădiri în Mălini. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
13
1946–1960
115
1961–1970
145
1971–1980
208
1981–1990
159
1991–2000
169
2001–2010
95
2011 și după
232
MăliniSuceava
Clădiri
7.881
Cu adresă
2.952
Cu anul înregistrat
1.139 · 14 %
Înainte de 1978
37 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.200 · 41 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
749.592
Firme înregistrate
85
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.793
2 niveluri
367
3 niveluri
37
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.139 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
13
1946–1960
115
1961–1970
145
1971–1980
208
1981–1990
159
1991–2000
169
2001–2010
95
2011 și după
232

Câte etaje au. 3.200 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.793
2 niveluri
367
3 niveluri
37
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Mălini. Străzile din Mălini pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
749.592

37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.139 · 14 %
Înainte de 1978
37 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.