Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Malu Mare

7.252 de clădiri în Malu Mare. 7 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
9
1920–1945
37
1946–1960
74
1961–1970
62
1971–1980
49
1981–1990
35
1991–2000
115
2001–2010
199
2011 și după
2.533
Malu MareDolj
Clădiri
7.252
Cu adresă
4.464
Cu anul înregistrat
3.113 · 43 %
Înainte de 1978
7 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.866 · 53 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
39
Suprafață construită, total (m²)
788.102
Firme înregistrate
206
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.982
2 niveluri
1.535
3 niveluri
310
4 niveluri
29
5 niveluri
8
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 3.113 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
9
1920–1945
37
1946–1960
74
1961–1970
62
1971–1980
49
1981–1990
35
1991–2000
115
2001–2010
199
2011 și după
2.533

Câte etaje au. 3.866 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.982
2 niveluri
1.535
3 niveluri
310
4 niveluri
29
5 niveluri
8
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Malu Mare. Străzile din Malu Mare pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
788.102

7 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
3.113 · 43 %
Înainte de 1978
7 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.