Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Mănăstireni

3.053 de clădiri în Mănăstireni. 68 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
9
1920–1945
55
1946–1960
174
1961–1970
200
1971–1980
177
1981–1990
106
1991–2000
102
2001–2010
3
2011 și după
4
MănăstireniCluj
Clădiri
3.053
Cu adresă
1.558
Cu anul înregistrat
830 · 27 %
Înainte de 1978
68 %
Cu numărul de etaje înregistrat
899 · 29 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
231.688
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
583
2 niveluri
290
3 niveluri
25
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 830 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
9
1920–1945
55
1946–1960
174
1961–1970
200
1971–1980
177
1981–1990
106
1991–2000
102
2001–2010
3
2011 și după
4

Câte etaje au. 899 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
583
2 niveluri
290
3 niveluri
25
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Mănăstireni. Străzile din Mănăstireni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 6
Stradă Clădiri
1 Principală 60
2 Principală 59
3 Principală 35
4 Principală 19
5 Principală 19
6 Principală 11

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
231.688

68 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
830 · 27 %
Înainte de 1978
68 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.