Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Mărgineni

9.309 clădiri în Mărgineni. 23 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
29
1946–1960
127
1961–1970
138
1971–1980
139
1981–1990
87
1991–2000
274
2001–2010
163
2011 și după
809
MărgineniBacău
Clădiri
9.309
Cu adresă
3.715
Cu anul înregistrat
1.776 · 19 %
Înainte de 1978
23 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.081 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
11
Suprafață construită, total (m²)
851.472
Firme înregistrate
116
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.074
2 niveluri
839
3 niveluri
157
4 niveluri
11
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28

Când au fost construite. 1.776 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
29
1946–1960
127
1961–1970
138
1971–1980
139
1981–1990
87
1991–2000
274
2001–2010
163
2011 și după
809

Câte etaje au. 3.081 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.074
2 niveluri
839
3 niveluri
157
4 niveluri
11
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Mărgineni. Străzile din Mărgineni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 28 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
851.472

23 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.776 · 19 %
Înainte de 1978
23 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.