Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Medgidia

12.648 de clădiri în Medgidia. 57 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
25
1920–1945
105
1946–1960
451
1961–1970
515
1971–1980
480
1981–1990
80
1991–2000
236
2001–2010
128
2011 și după
356
MedgidiaConstanța
Clădiri
12.648
Cu adresă
8.730
Cu anul înregistrat
2.376 · 19 %
Înainte de 1978
57 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.826 · 38 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
30
Suprafață construită, total (m²)
1.660.437
Firme înregistrate
584
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
4.320
2 niveluri
386
3 niveluri
90
4 niveluri
20
5 niveluri
7
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28

Când au fost construite. 2.376 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
25
1920–1945
105
1946–1960
451
1961–1970
515
1971–1980
480
1981–1990
80
1991–2000
236
2001–2010
128
2011 și după
356

Câte etaje au. 4.826 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
4.320
2 niveluri
386
3 niveluri
90
4 niveluri
20
5 niveluri
7
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Medgidia. Străzile din Medgidia pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 28 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
28
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.660.437

57 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.376 · 19 %
Înainte de 1978
57 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.