Clădirile din Meziad
2.466 de clădiri în Meziad. 62 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 10
- 1920–1945
- 39
- 1946–1960
- 110
- 1961–1970
- 172
- 1971–1980
- 143
- 1981–1990
- 56
- 1991–2000
- 118
- 2001–2010
- 12
- 2011 și după
- 42
MeziadBihor
- Clădiri
- 2.466
- Cu adresă
- 1.372
- Cu anul înregistrat
- 702 · 28 %
- Înainte de 1978
- 62 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 761 · 31 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 0
- Suprafață construită, total (m²)
- 298.787
- Firme înregistrate
- 56
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 666
- 2 niveluri
- 81
- 3 niveluri
- 14
- 4 niveluri
- 0
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 7
Când au fost construite. 702 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 10 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 39 | |
| 1946–1960 | 110 | |
| 1961–1970 | 172 | |
| 1971–1980 | 143 | |
| 1981–1990 | 56 | |
| 1991–2000 | 118 | |
| 2001–2010 | 12 | |
| 2011 și după | 42 |
Câte etaje au. 761 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 666 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 81 | |
| 3 niveluri | 14 | |
| 4 niveluri | 0 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | nr. 136F, Remetea | 3 etaje |
| 2 | Meziad 272A, Meziad | 3 etaje |
| 3 | Remetea 299, Remetea | 3 etaje |
| 4 | Remetea 87, Remetea | 3 etaje |
| 5 | Meziad 152, Meziad | 3 etaje |
Panouri solare văzute pe 7 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 7
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 298.787
62 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 702 · 28 %
- Înainte de 1978
- 62 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.