Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Micula

3.045 de clădiri în Micula. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
13
1920–1945
20
1946–1960
94
1961–1970
184
1971–1980
149
1981–1990
82
1991–2000
85
2001–2010
13
2011 și după
134
MiculaSatu Mare
Clădiri
3.045
Cu adresă
1.726
Cu anul înregistrat
774 · 25 %
Înainte de 1978
56 %
Cu numărul de etaje înregistrat
984 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
295.220
Firme înregistrate
9
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
848
2 niveluri
119
3 niveluri
15
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Când au fost construite. 774 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
13
1920–1945
20
1946–1960
94
1961–1970
184
1971–1980
149
1981–1990
82
1991–2000
85
2001–2010
13
2011 și după
134

Câte etaje au. 984 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
848
2 niveluri
119
3 niveluri
15
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 298K, Micula 5 etaje
2 nr. 721B, Micula 4 etaje
3 nr. 455E, Micula 3 etaje
4 nr. 745/A, Micula 3 etaje
5 Dc 251 52B, Micula Nouă 3 etaje

Străzile din Micula. Străzile din Micula pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 15
Stradă Clădiri
1 Principală 95
2 Salcâmilor 31
3 Dc 251 29
4 Strada Principală 25
5 Morii 24
6 Florilor 21
7 Iughere 14
8 Dambului 1 13
9 Orasu Nou 12
10 Libertății 11
11 347 9
12 Stadionului 8
13 365 7
14 Unirii 7
15 Iughere 2 3

56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
774 · 25 %
Înainte de 1978
56 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.