Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Mioveni

7.282 de clădiri în Mioveni. 30 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
22
1946–1960
67
1961–1970
114
1971–1980
134
1981–1990
72
1991–2000
114
2001–2010
81
2011 și după
431
MioveniArgeș
Clădiri
7.282
Cu adresă
4.227
Cu anul înregistrat
1.039 · 14 %
Înainte de 1978
30 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.078 · 42 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
229
Suprafață construită, total (m²)
1.497.548
Firme înregistrate
336
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.919
2 niveluri
811
3 niveluri
119
4 niveluri
34
5 niveluri
179
6 niveluri
5
7 niveluri
5
8 niveluri
5
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10

Când au fost construite. 1.039 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
22
1946–1960
67
1961–1970
114
1971–1980
134
1981–1990
72
1991–2000
114
2001–2010
81
2011 și după
431

Câte etaje au. 3.078 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.919
2 niveluri
811
3 niveluri
119
4 niveluri
34
5 niveluri
179
6 niveluri
5
7 niveluri
5
8 niveluri
5
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Mioveni. Străzile din Mioveni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 10 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.497.548

30 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.039 · 14 %
Înainte de 1978
30 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.