Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Mlăceni

3.142 de clădiri în Mlăceni. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
2
1920–1945
22
1946–1960
100
1961–1970
102
1971–1980
110
1981–1990
59
1991–2000
113
2001–2010
40
2011 și după
68
MlăceniVâlcea
Clădiri
3.142
Cu adresă
622
Cu anul înregistrat
616 · 20 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
753 · 24 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
197.138
Firme înregistrate
3
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
495
2 niveluri
231
3 niveluri
25
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 616 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
2
1920–1945
22
1946–1960
100
1961–1970
102
1971–1980
110
1981–1990
59
1991–2000
113
2001–2010
40
2011 și după
68

Câte etaje au. 753 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
495
2 niveluri
231
3 niveluri
25
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Mlăceni. Străzile din Mlăceni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 11

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
197.138

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
616 · 20 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.