Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Moara Vlăsiei

6.474 de clădiri în Moara Vlăsiei. 25 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
8
1920–1945
32
1946–1960
130
1961–1970
129
1971–1980
128
1981–1990
59
1991–2000
150
2001–2010
140
2011 și după
574
Moara VlăsieiIlfov
Clădiri
6.474
Cu adresă
2.865
Cu anul înregistrat
1.350 · 21 %
Înainte de 1978
25 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.045 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
4
Suprafață construită, total (m²)
632.892
Firme înregistrate
143
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.511
2 niveluri
468
3 niveluri
62
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
37

Când au fost construite. 1.350 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
8
1920–1945
32
1946–1960
130
1961–1970
129
1971–1980
128
1981–1990
59
1991–2000
150
2001–2010
140
2011 și după
574

Câte etaje au. 2.045 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.511
2 niveluri
468
3 niveluri
62
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Moara Vlăsiei. Străzile din Moara Vlăsiei pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 37 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
37
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
632.892

25 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.350 · 21 %
Înainte de 1978
25 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.