Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Moinești

10.199 de clădiri în Moinești. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
24
1920–1945
127
1946–1960
377
1961–1970
412
1971–1980
242
1981–1990
123
1991–2000
589
2001–2010
213
2011 și după
268
MoineștiBacău
Clădiri
10.199
Cu adresă
5.054
Cu anul înregistrat
2.375 · 23 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.021 · 39 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
98
Suprafață construită, total (m²)
1.141.327
Firme înregistrate
81
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
3.323
2 niveluri
517
3 niveluri
83
4 niveluri
30
5 niveluri
63
6 niveluri
3
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6

Când au fost construite. 2.375 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
24
1920–1945
127
1946–1960
377
1961–1970
412
1971–1980
242
1981–1990
123
1991–2000
589
2001–2010
213
2011 și după
268

Câte etaje au. 4.021 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
3.323
2 niveluri
517
3 niveluri
83
4 niveluri
30
5 niveluri
63
6 niveluri
3
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Moinești. Străzile din Moinești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.141.327

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.375 · 23 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.