Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Moreni

6.227 de clădiri în Moreni. 51 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
157
1946–1960
54
1961–1970
33
1971–1980
64
1981–1990
28
1991–2000
103
2001–2010
48
2011 și după
101
MoreniDâmbovița
Clădiri
6.227
Cu adresă
3.952
Cu anul înregistrat
595 · 10 %
Înainte de 1978
51 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.208 · 35 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
11
Suprafață construită, total (m²)
763.046
Firme înregistrate
19
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.545
2 niveluri
552
3 niveluri
100
4 niveluri
7
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
62

Când au fost construite. 595 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
157
1946–1960
54
1961–1970
33
1971–1980
64
1981–1990
28
1991–2000
103
2001–2010
48
2011 și după
101

Câte etaje au. 2.208 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.545
2 niveluri
552
3 niveluri
100
4 niveluri
7
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Moreni. Străzile din Moreni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 62 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
62
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
763.046

51 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
595 · 10 %
Înainte de 1978
51 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.