Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Nădlac

7.042 de clădiri în Nădlac. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
101
1920–1945
139
1946–1960
176
1961–1970
110
1971–1980
79
1981–1990
41
1991–2000
132
2001–2010
62
2011 și după
189
NădlacArad
Clădiri
7.042
Cu adresă
3.275
Cu anul înregistrat
1.029 · 15 %
Înainte de 1978
56 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.518 · 22 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
14
Suprafață construită, total (m²)
1.212.941
Firme înregistrate
118
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.318
2 niveluri
167
3 niveluri
19
4 niveluri
5
5 niveluri
8
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 1.029 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
101
1920–1945
139
1946–1960
176
1961–1970
110
1971–1980
79
1981–1990
41
1991–2000
132
2001–2010
62
2011 și după
189

Câte etaje au. 1.518 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.318
2 niveluri
167
3 niveluri
19
4 niveluri
5
5 niveluri
8
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Nădlac. Străzile din Nădlac pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.212.941

56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.029 · 15 %
Înainte de 1978
56 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.