Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Năvodari

12.146 de clădiri în Năvodari. 3 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
2
1946–1960
30
1961–1970
56
1971–1980
191
1981–1990
38
1991–2000
121
2001–2010
576
2011 și după
2.528
NăvodariConstanța
Clădiri
12.146
Cu adresă
7.825
Cu anul înregistrat
3.542 · 29 %
Înainte de 1978
3 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.881 · 40 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
696
Suprafață construită, total (m²)
2.387.004
Firme înregistrate
377
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.376
2 niveluri
1.462
3 niveluri
347
4 niveluri
230
5 niveluri
139
6 niveluri
102
7 niveluri
84
8 niveluri
49
9 niveluri
31
10 sau mai multe niveluri
61
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
80

Când au fost construite. 3.542 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
2
1946–1960
30
1961–1970
56
1971–1980
191
1981–1990
38
1991–2000
121
2001–2010
576
2011 și după
2.528

Câte etaje au. 4.881 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.376
2 niveluri
1.462
3 niveluri
347
4 niveluri
230
5 niveluri
139
6 niveluri
102
7 niveluri
84
8 niveluri
49
9 niveluri
31
10 sau mai multe niveluri
61

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Năvodari. Străzile din Năvodari pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 80 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
80
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.387.004

3 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
3.542 · 29 %
Înainte de 1978
3 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.