Clădirile din Negrești-Oaș
8.973 de clădiri în Negrești-Oaș. 22 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 3
- 1920–1945
- 16
- 1946–1960
- 82
- 1961–1970
- 214
- 1971–1980
- 374
- 1981–1990
- 338
- 1991–2000
- 549
- 2001–2010
- 65
- 2011 și după
- 485
Negrești-OașSatu Mare
- Clădiri
- 8.973
- Cu adresă
- 5.094
- Cu anul înregistrat
- 2.126 · 24 %
- Înainte de 1978
- 22 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 2.900 · 32 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 49
- Suprafață construită, total (m²)
- 1.406.498
- Firme înregistrate
- 454
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.357
- 2 niveluri
- 1.034
- 3 niveluri
- 460
- 4 niveluri
- 42
- 5 niveluri
- 5
- 6 niveluri
- 1
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 1
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 3
Când au fost construite. 2.126 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 16 | |
| 1946–1960 | 82 | |
| 1961–1970 | 214 | |
| 1971–1980 | 374 | |
| 1981–1990 | 338 | |
| 1991–2000 | 549 | |
| 2001–2010 | 65 | |
| 2011 și după | 485 |
Câte etaje au. 2.900 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.357 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 1.034 | |
| 3 niveluri | 460 | |
| 4 niveluri | 42 | |
| 5 niveluri | 5 | |
| 6 niveluri | 1 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 1 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | 1 Iunie 23, Negrești-Oaș | 9 etaje |
| 2 | Strada Pieții 1B, Negrești-Oaș | 5 etaje |
| 3 | Strada Victoriei 187, Negrești-Oaș | 5 etaje |
| 4 | Strada Valea Măriei 224, Vama | 4 etaje |
| 5 | Lacrimioarelor 35B, Negrești-Oaș | 4 etaje |
Străzile din Negrești-Oaș. Străzile din Negrești-Oaș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Victoriei | 125 |
| 2 | Livezilor | 120 |
| 3 | Tur | 113 |
| 4 | Tudor Vladimirescu | 105 |
| 5 | 1 Iunie | 65 |
| 6 | Luna | 55 |
| 7 | Pădurii | 55 |
| 8 | Strada Vrăticel | 54 |
| 9 | Tineretului | 45 |
| 10 | George Coșbuc | 44 |
| 11 | Moților | 44 |
| 12 | Strada Vasile Lucaciu | 44 |
| 13 | Turului | 44 |
| 14 | Strada Ion Creangă | 42 |
| 15 | Talna | 38 |
| 16 | Strada Cornetului | 37 |
| 17 | Strada Mihai Eminescu | 36 |
| 18 | Unirii | 35 |
| 19 | Vâltori | 35 |
| 20 | Strada Rozelor | 31 |
| 21 | Gării | 28 |
| 22 | Luna | 28 |
| 23 | Borcutului | 27 |
| 24 | Viitorului | 27 |
| 25 | Oașului | 26 |
| 26 | Strada Popești | 26 |
| 27 | Arenei | 25 |
| 28 | Lacrimioarelor | 25 |
| 29 | Mesteacănului | 23 |
| 30 | Pietrosului | 20 |
Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 1.406.498
22 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 2.126 · 24 %
- Înainte de 1978
- 22 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.