Clădirile din Oarja
3.877 de clădiri în Oarja. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 3
- 1920–1945
- 38
- 1946–1960
- 88
- 1961–1970
- 92
- 1971–1980
- 126
- 1981–1990
- 89
- 1991–2000
- 174
- 2001–2010
- 54
- 2011 și după
- 155
OarjaArgeș
- Clădiri
- 3.877
- Cu adresă
- 1.463
- Cu anul înregistrat
- 819 · 21 %
- Înainte de 1978
- 37 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.368 · 35 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 2
- Suprafață construită, total (m²)
- 539.074
- Firme înregistrate
- 37
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.168
- 2 niveluri
- 187
- 3 niveluri
- 11
- 4 niveluri
- 2
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Când au fost construite. 819 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 38 | |
| 1946–1960 | 88 | |
| 1961–1970 | 92 | |
| 1971–1980 | 126 | |
| 1981–1990 | 89 | |
| 1991–2000 | 174 | |
| 2001–2010 | 54 | |
| 2011 și după | 155 |
Câte etaje au. 1.368 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.168 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 187 | |
| 3 niveluri | 11 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Primăriei 459, Oarja | 4 etaje |
| 2 | nr. 78, Ceaușești | 3 etaje |
| 3 | Cireșului 63, Oarja | 3 etaje |
| 4 | Pasanilor 346, Oarja | 3 etaje |
| 5 | nr. 73, Ceaușești | 3 etaje |
Străzile din Oarja. Străzile din Oarja pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 27
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Nouă | 56 |
| 2 | Soseaua Giurgiului | 28 |
| 3 | Cireșului | 22 |
| 4 | Soseaua Mare | 17 |
| 5 | Varianta Giurgiului | 17 |
| 6 | Strada Valea Găinii | 15 |
| 7 | Logăreni | 14 |
| 8 | Bădișorilor | 13 |
| 9 | Lăceni | 12 |
| 10 | Strada Sărgenților | 12 |
| 11 | Carasului | 11 |
| 12 | Plopilor | 11 |
| 13 | Strada Pâșanilor | 10 |
| 14 | Beleganilor | 8 |
| 15 | Soseaua Giurgiului | 8 |
| 16 | Strada Nucului | 8 |
| 17 | Primăriei | 6 |
| 18 | Șerbăneștilor | 6 |
| 19 | Beleganilor | 5 |
| 20 | Strada Crinului | 5 |
| 21 | Strada Yildiz | 5 |
| 22 | Brezani | 4 |
| 23 | Turcului | 4 |
| 24 | Ciocârliei | 3 |
| 25 | Strada Cocosilor | 3 |
| 26 | Strada Dacia A1 | 3 |
| 27 | Viei | 3 |
Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 539.074
37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 819 · 21 %
- Înainte de 1978
- 37 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.