Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ocna Mureș

8.658 de clădiri în Ocna Mureș. 61 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
18
1920–1945
37
1946–1960
158
1961–1970
149
1971–1980
109
1981–1990
59
1991–2000
83
2001–2010
28
2011 și după
94
Ocna MureșAlba
Clădiri
8.658
Cu adresă
3.473
Cu anul înregistrat
735 · 8 %
Înainte de 1978
61 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.498 · 17 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
13
Suprafață construită, total (m²)
874.358
Firme înregistrate
45
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.128
2 niveluri
301
3 niveluri
56
4 niveluri
7
5 niveluri
4
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 735 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
18
1920–1945
37
1946–1960
158
1961–1970
149
1971–1980
109
1981–1990
59
1991–2000
83
2001–2010
28
2011 și după
94

Câte etaje au. 1.498 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.128
2 niveluri
301
3 niveluri
56
4 niveluri
7
5 niveluri
4
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Ocna Mureș. Străzile din Ocna Mureș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
874.358

61 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
735 · 8 %
Înainte de 1978
61 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.