Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Odoreu

5.082 de clădiri în Odoreu. 33 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
16
1946–1960
44
1961–1970
273
1971–1980
290
1981–1990
56
1991–2000
95
2001–2010
34
2011 și după
957
OdoreuSatu Mare
Clădiri
5.082
Cu adresă
2.918
Cu anul înregistrat
1.766 · 35 %
Înainte de 1978
33 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.461 · 48 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
568.446
Firme înregistrate
142
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.880
2 niveluri
528
3 niveluri
51
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.766 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
16
1946–1960
44
1961–1970
273
1971–1980
290
1981–1990
56
1991–2000
95
2001–2010
34
2011 și după
957

Câte etaje au. 2.461 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.880
2 niveluri
528
3 niveluri
51
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Odoreu. Străzile din Odoreu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
568.446

33 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.766 · 35 %
Înainte de 1978
33 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.