Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Onești

9.722 de clădiri în Onești. 34 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
35
1946–1960
269
1961–1970
191
1971–1980
147
1981–1990
82
1991–2000
362
2001–2010
283
2011 și după
447
OneștiBacău
Clădiri
9.722
Cu adresă
5.181
Cu anul înregistrat
1.820 · 19 %
Înainte de 1978
34 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.164 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
104
Suprafață construită, total (m²)
2.995.060
Firme înregistrate
1.300
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.494
2 niveluri
460
3 niveluri
106
4 niveluri
37
5 niveluri
48
6 niveluri
13
7 niveluri
1
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
4
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.820 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
35
1946–1960
269
1961–1970
191
1971–1980
147
1981–1990
82
1991–2000
362
2001–2010
283
2011 și după
447

Câte etaje au. 3.164 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.494
2 niveluri
460
3 niveluri
106
4 niveluri
37
5 niveluri
48
6 niveluri
13
7 niveluri
1
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
4

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Onești. Străzile din Onești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.995.060

34 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.820 · 19 %
Înainte de 1978
34 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.