Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Orașu Nou

4.100 de clădiri în Orașu Nou. 53 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
12
1920–1945
54
1946–1960
143
1961–1970
228
1971–1980
170
1981–1990
195
1991–2000
149
2001–2010
9
2011 și după
61
Orașu NouSatu Mare
Clădiri
4.100
Cu adresă
1.439
Cu anul înregistrat
1.021 · 25 %
Înainte de 1978
53 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.067 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
406.738
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
741
2 niveluri
289
3 niveluri
36
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Când au fost construite. 1.021 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
12
1920–1945
54
1946–1960
143
1961–1970
228
1971–1980
170
1981–1990
195
1991–2000
149
2001–2010
9
2011 și după
61

Câte etaje au. 1.067 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
741
2 niveluri
289
3 niveluri
36
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 81 101, Prilog 3 etaje
2 1875- Dealul Pustei 94B, Orașu Nou 3 etaje
3 400 510B, Orașu Nou 3 etaje
4 1609 198, Orașu Nou 3 etaje
5 nr. 159, Orașu Nou 3 etaje

Străzile din Orașu Nou. Străzile din Orașu Nou pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 23
Stradă Clădiri
1 1609 25
2 Principală 23
3 985 21
4 370 19
5 81 19
6 1875- Dealul Pustei 17
7 Satu Mare 17
8 264 15
9 171 11
10 400 10
11 87 10
12 586 8
13 627 8
14 1229 6
15 193 6
16 242 5
17 565 5
18 1380 4
19 1429 4
20 218 4
21 257 3
22 411 3
23 Drum comunal 87 3

53 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.021 · 25 %
Înainte de 1978
53 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.