Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Orșova

4.495 de clădiri în Orșova. 58 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
3
1946–1960
6
1961–1970
309
1971–1980
155
1981–1990
71
1991–2000
83
2001–2010
68
2011 și după
72
OrșovaMehedinți
Clădiri
4.495
Cu adresă
2.504
Cu anul înregistrat
767 · 17 %
Înainte de 1978
58 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.534 · 34 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
106
Suprafață construită, total (m²)
461.197
Firme înregistrate
257
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
878
2 niveluri
397
3 niveluri
153
4 niveluri
38
5 niveluri
59
6 niveluri
2
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
6
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
20

Când au fost construite. 767 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
3
1946–1960
6
1961–1970
309
1971–1980
155
1981–1990
71
1991–2000
83
2001–2010
68
2011 și după
72

Câte etaje au. 1.534 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
878
2 niveluri
397
3 niveluri
153
4 niveluri
38
5 niveluri
59
6 niveluri
2
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
6

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Orșova. Străzile din Orșova pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 20 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
20
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
461.197

58 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
767 · 17 %
Înainte de 1978
58 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.