Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Panic

4.808 clădiri în Panic. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
18
1920–1945
84
1946–1960
151
1961–1970
220
1971–1980
205
1981–1990
87
1991–2000
151
2001–2010
32
2011 și după
369
PanicSălaj
Clădiri
4.808
Cu adresă
2.402
Cu anul înregistrat
1.317 · 27 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.446 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
546.596
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.079
2 niveluri
282
3 niveluri
83
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10

Când au fost construite. 1.317 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
18
1920–1945
84
1946–1960
151
1961–1970
220
1971–1980
205
1981–1990
87
1991–2000
151
2001–2010
32
2011 și după
369

Câte etaje au. 1.446 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.079
2 niveluri
282
3 niveluri
83
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 1H, Panic 4 etaje
2 nr. 1/C, Hereclean 4 etaje
3 nr. 3/V, Panic 3 etaje
4 nr. 112/V, Badon 3 etaje
5 nr. 33/B, Hereclean 3 etaje

Panouri solare văzute pe 10 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
546.596

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.317 · 27 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.