Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Pașcani

15.328 de clădiri în Pașcani. 43 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
79
1946–1960
435
1961–1970
483
1971–1980
373
1981–1990
240
1991–2000
624
2001–2010
268
2011 și după
402
PașcaniIași
Clădiri
15.328
Cu adresă
7.632
Cu anul înregistrat
2.908 · 19 %
Înainte de 1978
43 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.216 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
38
Suprafață construită, total (m²)
1.888.932
Firme înregistrate
291
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
3.385
2 niveluri
713
3 niveluri
80
4 niveluri
19
5 niveluri
10
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
2
9 niveluri
2
10 sau mai multe niveluri
3
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
19

Când au fost construite. 2.908 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
79
1946–1960
435
1961–1970
483
1971–1980
373
1981–1990
240
1991–2000
624
2001–2010
268
2011 și după
402

Câte etaje au. 4.216 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
3.385
2 niveluri
713
3 niveluri
80
4 niveluri
19
5 niveluri
10
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
2
9 niveluri
2
10 sau mai multe niveluri
3

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Pașcani. Străzile din Pașcani pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 19 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
19
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.888.932

43 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.908 · 19 %
Înainte de 1978
43 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.