Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Pătârlagele

7.278 de clădiri în Pătârlagele. 62 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
13
1920–1945
95
1946–1960
228
1961–1970
284
1971–1980
258
1981–1990
122
1991–2000
95
2001–2010
49
2011 și după
166
PătârlageleBuzău
Clădiri
7.278
Cu adresă
2.858
Cu anul înregistrat
1.310 · 18 %
Înainte de 1978
62 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.330 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
25
Suprafață construită, total (m²)
556.683
Firme înregistrate
60
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.813
2 niveluri
431
3 niveluri
61
4 niveluri
3
5 niveluri
19
6 niveluri
3
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.310 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
13
1920–1945
95
1946–1960
228
1961–1970
284
1971–1980
258
1981–1990
122
1991–2000
95
2001–2010
49
2011 și după
166

Câte etaje au. 2.330 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.813
2 niveluri
431
3 niveluri
61
4 niveluri
3
5 niveluri
19
6 niveluri
3
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Pătârlagele. Străzile din Pătârlagele pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
556.683

62 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.310 · 18 %
Înainte de 1978
62 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.