Clădirile din Păulești
5.379 de clădiri în Păulești. 45 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 37
- 1920–1945
- 89
- 1946–1960
- 170
- 1961–1970
- 324
- 1971–1980
- 232
- 1981–1990
- 80
- 1991–2000
- 121
- 2001–2010
- 50
- 2011 și după
- 630
PăuleștiSatu Mare
- Clădiri
- 5.379
- Cu adresă
- 3.112
- Cu anul înregistrat
- 1.733 · 32 %
- Înainte de 1978
- 45 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.956 · 36 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 7
- Suprafață construită, total (m²)
- 576.455
- Firme înregistrate
- 142
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.489
- 2 niveluri
- 370
- 3 niveluri
- 90
- 4 niveluri
- 6
- 5 niveluri
- 1
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 2
Când au fost construite. 1.733 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 37 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 89 | |
| 1946–1960 | 170 | |
| 1961–1970 | 324 | |
| 1971–1980 | 232 | |
| 1981–1990 | 80 | |
| 1991–2000 | 121 | |
| 2001–2010 | 50 | |
| 2011 și după | 630 |
Câte etaje au. 1.956 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.489 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 370 | |
| 3 niveluri | 90 | |
| 4 niveluri | 6 | |
| 5 niveluri | 1 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Principală 92, Păulești | 5 etaje |
| 2 | Mihai Eminescu 18, Păulești | 4 etaje |
| 3 | Petofi Sandor 10, Păulești | 3 etaje |
| 4 | Salcâmilor 11, Păulești | 3 etaje |
| 5 | Salcâmilor 9, Păulești | 3 etaje |
Străzile din Păulești. Străzile din Păulești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Regele Ferdinand | 79 |
| 2 | Avram Iancu | 56 |
| 3 | Strada Principală | 55 |
| 4 | Cardinal Iuliu Hossu | 54 |
| 5 | Mihai Viteazul | 53 |
| 6 | Înfrățirii | 49 |
| 7 | Nicolae Bălcescu | 33 |
| 8 | Strada Brandusei | 25 |
| 9 | Paris | 24 |
| 10 | Dr. Vasile Lucaciu | 22 |
| 11 | Crinului | 21 |
| 12 | Strada Petrache Poenaru | 20 |
| 13 | Kasia | 19 |
| 14 | Ciocârlia | 18 |
| 15 | Rândunelelor | 18 |
| 16 | Strada Sperantei | 16 |
| 17 | Tisa | 16 |
| 18 | Viorele | 16 |
| 19 | Ghioceilor | 15 |
| 20 | Matei Corvin | 15 |
| 21 | Căprioarei | 14 |
| 22 | Somes | 14 |
| 23 | Lisabona | 13 |
| 24 | Petuniei | 13 |
| 25 | Decebal | 12 |
| 26 | Strada Cerbului | 12 |
| 27 | Salcâmilor | 11 |
| 28 | Strada Teleki Blanka | 9 |
| 29 | George Enescu | 8 |
| 30 | Ion Creanga | 8 |
Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 3 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 2
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
- Acoperișuri verificate
- 3
- Cu panouri
- 0
- Pondere
- 0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 576.455
45 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.733 · 32 %
- Înainte de 1978
- 45 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.