Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Perieni

3.776 de clădiri în Perieni. 39 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
68
1946–1960
110
1961–1970
68
1971–1980
64
1981–1990
13
1991–2000
111
2001–2010
42
2011 și după
264
PerieniVaslui
Clădiri
3.776
Cu adresă
1.212
Cu anul înregistrat
740 · 20 %
Înainte de 1978
39 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.112 · 29 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
340.345
Firme înregistrate
4
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
956
2 niveluri
137
3 niveluri
18
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 740 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
68
1946–1960
110
1961–1970
68
1971–1980
64
1981–1990
13
1991–2000
111
2001–2010
42
2011 și după
264

Câte etaje au. 1.112 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
956
2 niveluri
137
3 niveluri
18
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Perieni. Străzile din Perieni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 24

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
340.345

39 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
740 · 20 %
Înainte de 1978
39 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.