Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Picior de Munte

7.095 de clădiri în Picior de Munte. 34 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
2
1920–1945
18
1946–1960
46
1961–1970
106
1971–1980
130
1981–1990
113
1991–2000
161
2001–2010
30
2011 și după
132
Picior de MunteDâmbovița
Clădiri
7.095
Cu adresă
4.112
Cu anul înregistrat
738 · 10 %
Înainte de 1978
34 %
Cu numărul de etaje înregistrat
5.224 · 74 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
580.683
Firme înregistrate
17
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
4.469
2 niveluri
738
3 niveluri
17
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 738 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
2
1920–1945
18
1946–1960
46
1961–1970
106
1971–1980
130
1981–1990
113
1991–2000
161
2001–2010
30
2011 și după
132

Câte etaje au. 5.224 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
4.469
2 niveluri
738
3 niveluri
17
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Picior de Munte. Străzile din Picior de Munte pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
580.683

34 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
738 · 10 %
Înainte de 1978
34 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.