Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Plopeni

9.633 de clădiri în Plopeni. 40 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
80
1946–1960
337
1961–1970
223
1971–1980
227
1981–1990
137
1991–2000
183
2001–2010
330
2011 și după
582
PlopeniSuceava
Clădiri
9.633
Cu adresă
3.197
Cu anul înregistrat
2.104 · 22 %
Înainte de 1978
40 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.702 · 38 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
911.424
Firme înregistrate
60
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.774
2 niveluri
784
3 niveluri
138
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
14

Când au fost construite. 2.104 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
80
1946–1960
337
1961–1970
223
1971–1980
227
1981–1990
137
1991–2000
183
2001–2010
330
2011 și după
582

Câte etaje au. 3.702 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.774
2 niveluri
784
3 niveluri
138
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Plopeni. Străzile din Plopeni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 14 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
14
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
911.424

40 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.104 · 22 %
Înainte de 1978
40 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.