Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Podari

6.430 de clădiri în Podari. 44 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
8
1920–1945
67
1946–1960
268
1961–1970
222
1971–1980
165
1981–1990
87
1991–2000
191
2001–2010
93
2011 și după
423
PodariDolj
Clădiri
6.430
Cu adresă
3.236
Cu anul înregistrat
1.524 · 24 %
Înainte de 1978
44 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.139 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
9
Suprafață construită, total (m²)
702.163
Firme înregistrate
94
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.488
2 niveluri
554
3 niveluri
88
4 niveluri
3
5 niveluri
3
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.524 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
8
1920–1945
67
1946–1960
268
1961–1970
222
1971–1980
165
1981–1990
87
1991–2000
191
2001–2010
93
2011 și după
423

Câte etaje au. 2.139 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.488
2 niveluri
554
3 niveluri
88
4 niveluri
3
5 niveluri
3
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Podari. Străzile din Podari pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
702.163

44 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.524 · 24 %
Înainte de 1978
44 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.