Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Poduri

6.742 de clădiri în Poduri. 51 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
30
1920–1945
95
1946–1960
265
1961–1970
177
1971–1980
179
1981–1990
180
1991–2000
230
2001–2010
72
2011 și după
128
PoduriBacău
Clădiri
6.742
Cu adresă
2.915
Cu anul înregistrat
1.356 · 20 %
Înainte de 1978
51 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.096 · 31 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
4
Suprafață construită, total (m²)
637.949
Firme înregistrate
31
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.854
2 niveluri
204
3 niveluri
34
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.356 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
30
1920–1945
95
1946–1960
265
1961–1970
177
1971–1980
179
1981–1990
180
1991–2000
230
2001–2010
72
2011 și după
128

Câte etaje au. 2.096 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.854
2 niveluri
204
3 niveluri
34
4 niveluri
4
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Poduri. Străzile din Poduri pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
637.949

51 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.356 · 20 %
Înainte de 1978
51 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.