Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Poieni

4.583 de clădiri în Poieni. 54 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
28
1946–1960
123
1961–1970
171
1971–1980
92
1981–1990
34
1991–2000
107
2001–2010
19
2011 și după
159
PoieniIași
Clădiri
4.583
Cu adresă
1.167
Cu anul înregistrat
737 · 16 %
Înainte de 1978
54 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.004 · 22 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
7
Suprafață construită, total (m²)
334.981
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
885
2 niveluri
93
3 niveluri
19
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 737 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
28
1946–1960
123
1961–1970
171
1971–1980
92
1981–1990
34
1991–2000
107
2001–2010
19
2011 și după
159

Câte etaje au. 1.004 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
885
2 niveluri
93
3 niveluri
19
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Poieni. Străzile din Poieni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 19

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
334.981

54 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
737 · 16 %
Înainte de 1978
54 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.