Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Potcoava

5.387 de clădiri în Potcoava. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
50
1946–1960
219
1961–1970
162
1971–1980
146
1981–1990
130
1991–2000
222
2001–2010
30
2011 și după
62
PotcoavaOlt
Clădiri
5.387
Cu adresă
1.877
Cu anul înregistrat
1.031 · 19 %
Înainte de 1978
52 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.225 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
525.890
Firme înregistrate
67
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.093
2 niveluri
117
3 niveluri
14
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.031 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
50
1946–1960
219
1961–1970
162
1971–1980
146
1981–1990
130
1991–2000
222
2001–2010
30
2011 și după
62

Câte etaje au. 1.225 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.093
2 niveluri
117
3 niveluri
14
4 niveluri
0
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Potcoava. Străzile din Potcoava pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
525.890

52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.031 · 19 %
Înainte de 1978
52 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.