Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Predești

6.362 de clădiri în Predești. 48 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
63
1946–1960
159
1961–1970
265
1971–1980
235
1981–1990
147
1991–2000
289
2001–2010
79
2011 și după
143
PredeștiVâlcea
Clădiri
6.362
Cu adresă
1.539
Cu anul înregistrat
1.390 · 22 %
Înainte de 1978
48 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.733 · 27 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
5
Suprafață construită, total (m²)
348.778
Firme înregistrate
10
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.411
2 niveluri
262
3 niveluri
55
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9

Când au fost construite. 1.390 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
63
1946–1960
159
1961–1970
265
1971–1980
235
1981–1990
147
1991–2000
289
2001–2010
79
2011 și după
143

Câte etaje au. 1.733 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.411
2 niveluri
262
3 niveluri
55
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Predești. Străzile din Predești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 9 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
348.778

48 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.390 · 22 %
Înainte de 1978
48 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.