Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Rădăcinești

3.986 de clădiri în Rădăcinești. 45 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
39
1946–1960
166
1961–1970
146
1971–1980
140
1981–1990
79
1991–2000
185
2001–2010
82
2011 și după
126
RădăcineștiVâlcea
Clădiri
3.986
Cu adresă
1.111
Cu anul înregistrat
968 · 24 %
Înainte de 1978
45 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.098 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
219.556
Firme înregistrate
5
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
816
2 niveluri
229
3 niveluri
53
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6

Când au fost construite. 968 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
39
1946–1960
166
1961–1970
146
1971–1980
140
1981–1990
79
1991–2000
185
2001–2010
82
2011 și după
126

Câte etaje au. 1.098 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
816
2 niveluri
229
3 niveluri
53
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Rădăcinești. Străzile din Rădăcinești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
219.556

45 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
968 · 24 %
Înainte de 1978
45 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.