Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Rădășeni

5.211 clădiri în Rădășeni. 48 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
31
1920–1945
119
1946–1960
190
1961–1970
213
1971–1980
242
1981–1990
160
1991–2000
126
2001–2010
94
2011 și după
158
RădășeniSuceava
Clădiri
5.211
Cu adresă
1.537
Cu anul înregistrat
1.333 · 26 %
Înainte de 1978
48 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.474 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
529.130
Firme înregistrate
27
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.250
2 niveluri
175
3 niveluri
49
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.333 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
31
1920–1945
119
1946–1960
190
1961–1970
213
1971–1980
242
1981–1990
160
1991–2000
126
2001–2010
94
2011 și după
158

Câte etaje au. 1.474 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.250
2 niveluri
175
3 niveluri
49
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Rădășeni. Străzile din Rădășeni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
529.130

48 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.333 · 26 %
Înainte de 1978
48 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.