Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Râmnicu Sărat

11.800 de clădiri în Râmnicu Sărat. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
62
1920–1945
183
1946–1960
210
1961–1970
155
1971–1980
193
1981–1990
66
1991–2000
221
2001–2010
110
2011 și după
246
Râmnicu SăratBuzău
Clădiri
11.800
Cu adresă
8.227
Cu anul înregistrat
1.446 · 12 %
Înainte de 1978
52 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.310 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
310
Suprafață construită, total (m²)
1.576.344
Firme înregistrate
741
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
3.440
2 niveluri
484
3 niveluri
76
4 niveluri
26
5 niveluri
264
6 niveluri
11
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
2
10 sau mai multe niveluri
6
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21

Când au fost construite. 1.446 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
62
1920–1945
183
1946–1960
210
1961–1970
155
1971–1980
193
1981–1990
66
1991–2000
221
2001–2010
110
2011 și după
246

Câte etaje au. 4.310 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
3.440
2 niveluri
484
3 niveluri
76
4 niveluri
26
5 niveluri
264
6 niveluri
11
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
2
10 sau mai multe niveluri
6

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Panouri solare văzute pe 21 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.576.344

52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.446 · 12 %
Înainte de 1978
52 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.