Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Râșca

3.294 de clădiri în Râșca. 38 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
15
1946–1960
67
1961–1970
157
1971–1980
217
1981–1990
178
1991–2000
216
2001–2010
18
2011 și după
107
RâșcaCluj
Clădiri
3.294
Cu adresă
1.569
Cu anul înregistrat
975 · 30 %
Înainte de 1978
38 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.212 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
262.536
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
757
2 niveluri
353
3 niveluri
96
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 975 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
15
1946–1960
67
1961–1970
157
1971–1980
217
1981–1990
178
1991–2000
216
2001–2010
18
2011 și după
107

Câte etaje au. 1.212 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
757
2 niveluri
353
3 niveluri
96
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Râșca. Străzile din Râșca pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 4
Stradă Clădiri
1 Principală 83
2 Principală 45
3 Principală 22
4 Principală 5

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
262.536

38 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
975 · 30 %
Înainte de 1978
38 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.