Clădirile din Rebrișoara
4.641 de clădiri în Rebrișoara. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 1
- 1920–1945
- 16
- 1946–1960
- 60
- 1961–1970
- 100
- 1971–1980
- 188
- 1981–1990
- 149
- 1991–2000
- 192
- 2001–2010
- 39
- 2011 și după
- 64
RebrișoaraBistrița-Năsăud
- Clădiri
- 4.641
- Cu adresă
- 2.029
- Cu anul înregistrat
- 809 · 17 %
- Înainte de 1978
- 37 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 3.449 · 74 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 4
- Suprafață construită, total (m²)
- 374.299
- Firme înregistrate
- 0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 2.545
- 2 niveluri
- 814
- 3 niveluri
- 86
- 4 niveluri
- 4
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Când au fost construite. 809 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 1 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 16 | |
| 1946–1960 | 60 | |
| 1961–1970 | 100 | |
| 1971–1980 | 188 | |
| 1981–1990 | 149 | |
| 1991–2000 | 192 | |
| 2001–2010 | 39 | |
| 2011 și după | 64 |
Câte etaje au. 3.449 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 2.545 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 814 | |
| 3 niveluri | 86 | |
| 4 niveluri | 4 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Morii 4 706, Rebrișoara | 4 etaje |
| 2 | nr. 185, Rebrișoara | 4 etaje |
| 3 | nr. 827, Rebrișoara | 3 etaje |
| 4 | nr. 828, Rebrișoara | 3 etaje |
| 5 | nr. 328, Rebrișoara | 3 etaje |
37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 809 · 17 %
- Înainte de 1978
- 37 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.