Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Rediu

7.058 de clădiri în Rediu. 9 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
2
1946–1960
80
1961–1970
75
1971–1980
75
1981–1990
26
1991–2000
130
2001–2010
130
2011 și după
1.781
RediuIași
Clădiri
7.058
Cu adresă
2.860
Cu anul înregistrat
2.302 · 33 %
Înainte de 1978
9 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.905 · 41 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
157
Suprafață construită, total (m²)
632.934
Firme înregistrate
229
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.232
2 niveluri
1.255
3 niveluri
261
4 niveluri
93
5 niveluri
38
6 niveluri
11
7 niveluri
13
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
2
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
52

Când au fost construite. 2.302 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
2
1946–1960
80
1961–1970
75
1971–1980
75
1981–1990
26
1991–2000
130
2001–2010
130
2011 și după
1.781

Câte etaje au. 2.905 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.232
2 niveluri
1.255
3 niveluri
261
4 niveluri
93
5 niveluri
38
6 niveluri
11
7 niveluri
13
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
2

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Rediu. Străzile din Rediu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 52 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
52
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
632.934

9 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.302 · 33 %
Înainte de 1978
9 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.