Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Reghin

13.493 de clădiri în Reghin. 41 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
96
1920–1945
95
1946–1960
227
1961–1970
288
1971–1980
245
1981–1990
136
1991–2000
362
2001–2010
209
2011 și după
522
ReghinMureș
Clădiri
13.493
Cu adresă
7.745
Cu anul înregistrat
2.180 · 16 %
Înainte de 1978
41 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.346 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
89
Suprafață construită, total (m²)
2.139.888
Firme înregistrate
826
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.500
2 niveluri
1.331
3 niveluri
426
4 niveluri
53
5 niveluri
27
6 niveluri
7
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
82

Când au fost construite. 2.180 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
96
1920–1945
95
1946–1960
227
1961–1970
288
1971–1980
245
1981–1990
136
1991–2000
362
2001–2010
209
2011 și după
522

Câte etaje au. 4.346 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.500
2 niveluri
1.331
3 niveluri
426
4 niveluri
53
5 niveluri
27
6 niveluri
7
7 niveluri
2
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Reghin. Străzile din Reghin pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 82 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
82
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.139.888

41 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.180 · 16 %
Înainte de 1978
41 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.