Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Rona de Jos

2.781 de clădiri în Rona de Jos. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
35
1946–1960
132
1961–1970
263
1971–1980
378
1981–1990
276
1991–2000
133
2001–2010
87
2011 și după
98
Rona de JosMaramureș
Clădiri
2.781
Cu adresă
1.634
Cu anul înregistrat
1.403 · 50 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.595 · 57 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
5
Suprafață construită, total (m²)
178.199
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
924
2 niveluri
546
3 niveluri
120
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.403 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
35
1946–1960
132
1961–1970
263
1971–1980
378
1981–1990
276
1991–2000
133
2001–2010
87
2011 și după
98

Câte etaje au. 1.595 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
924
2 niveluri
546
3 niveluri
120
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Rona de Jos. Străzile din Rona de Jos pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 2
Stradă Clădiri
1 Drumul Dn 18 162
2 Drum Dn 18 3

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 1 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
1
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
178.199

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.403 · 50 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.