Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Roznov

7.005 clădiri în Roznov. 42 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
30
1946–1960
172
1961–1970
147
1971–1980
133
1981–1990
47
1991–2000
116
2001–2010
119
2011 și după
261
RoznovNeamț
Clădiri
7.005
Cu adresă
3.802
Cu anul înregistrat
1.028 · 15 %
Înainte de 1978
42 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.576 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
13
Suprafață construită, total (m²)
710.232
Firme înregistrate
55
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.207
2 niveluri
313
3 niveluri
43
4 niveluri
8
5 niveluri
4
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.028 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
30
1946–1960
172
1961–1970
147
1971–1980
133
1981–1990
47
1991–2000
116
2001–2010
119
2011 și după
261

Câte etaje au. 2.576 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.207
2 niveluri
313
3 niveluri
43
4 niveluri
8
5 niveluri
4
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Roznov. Străzile din Roznov pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
710.232

42 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.028 · 15 %
Înainte de 1978
42 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.