Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Săcălășeni

2.883 de clădiri în Săcălășeni. 44 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
18
1946–1960
112
1961–1970
120
1971–1980
130
1981–1990
79
1991–2000
120
2001–2010
31
2011 și după
174
SăcălășeniMaramureș
Clădiri
2.883
Cu adresă
1.626
Cu anul înregistrat
787 · 27 %
Înainte de 1978
44 %
Cu numărul de etaje înregistrat
910 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
253.211
Firme înregistrate
82
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
644
2 niveluri
226
3 niveluri
40
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 787 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
18
1946–1960
112
1961–1970
120
1971–1980
130
1981–1990
79
1991–2000
120
2001–2010
31
2011 și după
174

Câte etaje au. 910 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
644
2 niveluri
226
3 niveluri
40
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Săcălășeni. Străzile din Săcălășeni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
253.211

44 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
787 · 27 %
Înainte de 1978
44 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.