Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Sălicea

3.247 de clădiri în Sălicea. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
2
1920–1945
30
1946–1960
128
1961–1970
81
1971–1980
33
1981–1990
19
1991–2000
39
2001–2010
16
2011 și după
165
SăliceaCluj
Clădiri
3.247
Cu adresă
1.532
Cu anul înregistrat
513 · 16 %
Înainte de 1978
52 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.066 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
7
Suprafață construită, total (m²)
252.365
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
536
2 niveluri
411
3 niveluri
112
4 niveluri
6
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 513 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
2
1920–1945
30
1946–1960
128
1961–1970
81
1971–1980
33
1981–1990
19
1991–2000
39
2001–2010
16
2011 și după
165

Câte etaje au. 1.066 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
536
2 niveluri
411
3 niveluri
112
4 niveluri
6
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 73, Sălicea 4 etaje
2 nr. 107B, Sălicea 4 etaje
3 nr. 111C, Sălicea 3 etaje
4 nr. 102N, Sălicea 3 etaje
5 nr. 148, Sălicea 3 etaje

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
252.365

52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
513 · 16 %
Înainte de 1978
52 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.