Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Salonta

9.804 clădiri în Salonta. 53 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
178
1920–1945
174
1946–1960
354
1961–1970
270
1971–1980
347
1981–1990
168
1991–2000
283
2001–2010
111
2011 și după
326
SalontaBihor
Clădiri
9.804
Cu adresă
4.511
Cu anul înregistrat
2.211 · 23 %
Înainte de 1978
53 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.764 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
28
Suprafață construită, total (m²)
1.507.542
Firme înregistrate
264
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.475
2 niveluri
237
3 niveluri
24
4 niveluri
5
5 niveluri
3
6 niveluri
20
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 2.211 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
178
1920–1945
174
1946–1960
354
1961–1970
270
1971–1980
347
1981–1990
168
1991–2000
283
2001–2010
111
2011 și după
326

Câte etaje au. 2.764 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.475
2 niveluri
237
3 niveluri
24
4 niveluri
5
5 niveluri
3
6 niveluri
20
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Salonta. Străzile din Salonta pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.507.542

53 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.211 · 23 %
Înainte de 1978
53 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.