Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Sâncraiu de Mureș

6.629 de clădiri în Sâncraiu de Mureș. 12 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
9
1946–1960
50
1961–1970
82
1971–1980
79
1981–1990
45
1991–2000
94
2001–2010
121
2011 și după
1.161
Sâncraiu de MureșMureș
Clădiri
6.629
Cu adresă
4.049
Cu anul înregistrat
1.644 · 25 %
Înainte de 1978
12 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.820 · 43 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
20
Suprafață construită, total (m²)
974.577
Firme înregistrate
343
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.401
2 niveluri
1.090
3 niveluri
309
4 niveluri
19
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
102

Când au fost construite. 1.644 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
9
1946–1960
50
1961–1970
82
1971–1980
79
1981–1990
45
1991–2000
94
2001–2010
121
2011 și după
1.161

Câte etaje au. 2.820 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.401
2 niveluri
1.090
3 niveluri
309
4 niveluri
19
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Sâncraiu de Mureș. Străzile din Sâncraiu de Mureș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 102 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 5 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
102
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
5
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
974.577

12 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.644 · 25 %
Înainte de 1978
12 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.